We are the Best Consulting web site as part of the annual WebAward Competition!

+ (532) 626 7875
Cevizlidere mahallesi 1226. Sokak No:1
info@maviedm.com
img
Language

English

Page

Fizibilite Danışmanlığı Nedir?

 

Fizibilite Danışmanlığı; Yapılacak yatırım kararı almadan ve projelere başlamadan önce; gerekli olan bilgilerin elde edilmesi ve değerlendirilmesi sürecidir.

 

Fizibilite Danışmanlığı Kapsamında Sizler İçin Ne Yapıyoruz?

 

Yapmayı düşündüğünüz yatırımla ilgili sektör, rakip, ihtiyaç analizi, ürün belirleme çalışması, yatırım yeri ile ilgili faktörlerin değerlendirilmesi, projenin finansal modelinin geliştirilmesi gibi birçok kritik noktada araştırma ve saha çalışmaları yapıyoruz. Yatırımınızın beklediğiniz kârı ne ölçüde sağlayabileceğini tespit ediyoruz.

 

Fizibilite Danışmanlığı Kapsamında Nasıl Bir Metot Uyguluyoruz?

 

Alanında yetkin danışmanlarımızın araştırma kabiliyeti ve saha tecrübesine dayanarak geliştirdiğimiz fizibilite yöntemimizde bugüne kadar 2 binin üzerinde işletmeye hizmet vermiş olmanın avantajını kullanıyoruz. Edindiğimiz know-how ile yatırımınızla ilgili olası sonuçları direkt olarak sahada nabız tutarak gözlemliyoruz.

 

Özel Metodumuzda Yer Alan 4 Adım Nedir?

 

Yeni ürün, yeni üretim tesisi ve proje fikirlerine yönelik pazar, mali ve teknik raporların hazırlanması

Kârlılık analizleri ve finansal analizlerin yapılması

Risk ve alternatiflerin değerlendirilmesi

Yapılabilirlik etüdü çalışmaları

 

Yatırım Yapmadan Önce Neden Fizibilite Raporu Hazırlamalısınız?

 

Şirketler için yatırım yapmak uzun vadeli büyüme hedeflerini destekleyen kararları kapsamaktadır. Bu sebeple bir yatırım yapmadan önce uzun soluklu bir projelendirme ve planlama çalışması gerekmektedir. Bu sürecin tamamına fizibilite çalışması ve süreç sonu elde edilen rapora ise fizibilite raporu denmektedir. Şirketler yatırımları için uzmanlar tarafından hazırlanan fizibilite raporu sonuçlarına göre bir karar verirler ve adım atarlar. Yanlış kararlar vermemek ve proje gidişatını belirleyen önemli adımları görebilmek için bir uzman tarafından hazırlanan fizibilite raporu elde edebilirsiniz. ODS Consulting Group olarak sizin için titizlikte fizibilite raporu hazırlayacak uzmanlarla çalışıyoruz, geleceğinizi belirleyen adımları sizinle atıyoruz.